Kalite ve Konfor

İnnovation Living, farklı tercihlere sahip geniş bir yelpazede şilteler sunar ve son 25 yılda sürekli olarak konfor ve dayanıklılığı artırmak için minderlerimizi genişleterek geliştirdik. Üretimde çevre dostu bir bakış açısına sahibiz, bu nedenle Danimarka'da üretilen Klasik şiltelerimizin pamuk çekirdeklerinde fazla sünger biriktirip uyguladık

Bu genel bakış, sunduğumuz farklı yatak tipleri hakkında size bir fikir verir.


Ekstra uyku konforu için üst yataklar kullanabilirsiniz.

5 cm köpük çekirdekli, dayanıklı ve tersinir bir üst yatak. Üst yatak, ayarlanabilir tüm kanepelerde düz ve destekleyici bir uyku yüzeyi sağlar. Kapak, nefes alabilir, çıkarılabilir ve 60 ° C sıcaklıkta makinede yıkanabilir. Üst yatak kullanımda değilken saklamak için bir çanta ile birlikte gelir. Çanta, daha iyi saklama için Inno topper'ın hacmini en aza indirmeye yardımcı olur. Paketin iyi havalandırılan bir odada açılması ve üst yatağın tam bir boyuta şişirilmesi için 48 saat içinde düz bir yüzeye bırakılması tavsiye edilir.

Available in: 120 x 200cm, 140 x 200cm & 160 x 200cm

Yaylı yatak 6-12 cm

Uygun yumuşak ve rahat bir yatak temin eden, 6-12 cm'lik bir cep yayı göbeği ile yüksek esnek bir yatak. Için uygun: Splitback, Geniş, Dublexo, Clubber, Frode, Oldschool, Osvald, Bragi, Magni, Unfurl, Bulmaca, Sigmund, Hermod, Napper, Zeal, Ghia, Idun, Sly, Recast Plus, All You Need, Alrik, Turi & Una Deluxe modeleri

Yaylı yatak 13-16 cm

Excess Pocket Spring, 13-16 cm'lik cep yaylı füzyon şiltelerdir ve bu da ekstra yumuşak ve rahat bir yatak olmasını sağlar. Uzun Horn D.E.L, Bifrost D.E.L., Cassius D.E.L. & Supremax D.E.L.modelletinde uygulanmıştır.

Bölünmemiş Minder

Rahatlamak, uyumak ve oturmak için rahat ve destekleyici bir yüzeye sahip bir yataklı kanepe sağlayan el yapımı ve kolay bükülebilir bir yatak. Için mevcut: Minimum, Fraksiyon, Balder, Vidar, Mimer, Colpus, Aslak, Rollo ve Ronia.

Yumuşak Yaylı Yatak

18 cm ultra yumuşak yaylı yatak. Üstte 5 cm hiper yumuşak süngerin ve altta 3 cm'lik kompakt süngerin çevrelediği 10 cm'lik membran-bağlı cep yayının bir çekirdeğinin özel kombinasyonu, yüksek esnekliğe sahip olmasını sağlar. Sertlik derecesi: Ekstra yumuşak Lütfen dikkat: Aslak, Balder, Colpus, Fraksiyon, Frigga, Mimer, Asgari ve Vidar için 140 x 200 cm. 120 x 200 cm'de Fraction & Aslak için kullanılabilir.

Konfor Yaylı Düğme Yatak

1 cm fibrefill + 3 cm yüksek esnek köpük üstte ve altta 3 cm kompakt köpük ile çevrili 10 cm membran sınırlı cep yayının bir çekirdeği. Yüksek kaliteli ve uzun ömürlü yüksek esnek lüks yatak. Sertlik derecesi: Yumuşak Lütfen dikkat: Sadece 140 x 200 cm yatak boyutu için geçerlidir.

Yaylı Yatak

12 cm cep yayı ile birleştirilmiş bir füzyon şilte, iki kat nefes alabilen, üst üste işlenmiş pamuklu çarşaflar ve altta bir kutu pamuklu bezle çevrelenmiştir. Yüksek kaliteli ve uzun ömürlü yüksek esnek lüks yatak. Sertlik derecesi: Yumuşak Lütfen dikkat: 120 x 200 cm yatak boyutu 9 cm cep yayına sahiptir

Lateks Yatak

Nefes alabilen, kartuşlu bir pamuk tabakasıyla çevrelenmiş, 12 cm yüksekliğindeki bir lateks göbeğe sahip bir füzyon şilteleri. Vücudunuza uygun yüksek kaliteli ve uzun ömürlü, esnek bir doğal yatak. Sertlik derecesi: Orta Not: Sadece 140 x 200 cm yatak boyutu için geçerlidir.

Klasik Yatak

Klasik yatak Klasik yatak Üç adet nefes alabilen, yastıklı pamuklu, 8 cm küllük içermeyen polieter köpük çekirdeği üzerine, altından bir çarşaflı pamuklu, rahat, klasik bir yatak. Pamuk çekirdeği, üretim tesislerimizdeki aşırı köpüğümüzü kullanmamızı mümkün hale getirdiğinden çevre dostudur. Sertlik derecesi: Firma